Pierwszy dzień WINTER CUP za nami!

       Pierwszy dzień zmagań za nami. W nowoczesnej hali LEGA w Olecku rozegrano dziś 42 spotkania. Do fazy finałowej awansowało osiem zespołów: SDUSSZOR-5 KALININGRAD, FM VILNIUS, APN OSTROŁĘKA, DAINAVA ALYTUS, MOSP BIAŁYSTOK, TAURAS KAUNAS, BALTIKA KALININGRAD oraz POLONIA WARSZAWA.

_DSC0925

 

Najlepszymi w grupie A zostali piłkarze rosyjskiego SDUSSZOR-5 KALININGRAD. W grupie B losy pierwszego miejsca decydowały się do ostatniego meczu po którym organizatorzy musieli wykorzystać wszystkie punkty regulaminu, by ustalić zwycięzcę grupy. Ostatecznie pierwszą lokatę zajęli dziesięciolatkowie z Białegostoku reprezentujący barwy Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego.

Zespoły, które zajęły miejsca 5-7 rozpoczną jutro swoje zmagania od godz. 8:00. Koło godziny 12:00 przewidziane jest rozdanie nagród za miejsca 9-14. Od godziny 12:3o rozpocznie się rywalizacja o zwycięstwo w pierwszej edycji zimowego turnieju WINTER CUP. Zakończenie turnieju przewidziane jest na godzinę 18:00.  Wszystkie rezultaty spotkań znaleźć można w zakładce WYNIKI-LIVE.

_DSC1078 _DSC1091