Już tylko kilka dni…

Kilka dni pozostało do rozpoczęcia największego turnieju halowego dla dziesięciolatków (r. 2004  i młodsi) w tej części Polski. Dzięki sponsorom turnieju oraz wysiłkom organizatorów jesteśmy pewni, że te zawody pozostaną na długo w pamięci dzieci, trenerów oraz zgromadzonych kibiców.

sposonrzyplansza(slajd)

 

Do Olecka swój przyjazd zapowiedziało ponad 180 dzieci wraz z trenerami. Dodając do tego rodziców, którzy zawsze licznie podążają za swoimi pociechami zapowiadają się niesamowite emocje zarówno na boisku jak i na trybunach.

Podczas dwudniowego turnieju rozegranych zostanie 67 spotkań, w których padnie zapewne kilkaset bramek. Każda drużyna będzie przebywała na parkiecie prawie trzy godziny. W czasie wolnym od spotkań każdy zawodnik będzie miał okazję stanąć do konkursu sprawdzającego technikę piłkarską. Najlepszy technik z każdej drużyny nagrodzony zostanie drobną statuetką, natomiast najlepszy zawodnik spośród wszystkich biorących udział w konkursie otrzyma dodatkowo nagrodę rzeczową. Każdy zawodnik otrzyma za udział pamiątkowy medal oraz koszulkę bawełnianą z logo turnieju.

Postaramy się również nagrać większość spotkań i umieścić je na naszym kanale na YOUTUBE. Końcowe rozstrzygnięcia spotkań będą na bieżąco relacjonowane na naszej stronie internetowej w zakładce WYNIKI.

Również na naszym profilu na FACEBOOKU będziemy zamieszczać zdjęcia, wyniki oraz materiały wideo z przebiegu turnieju.

DO ZOBACZENIA W OLECKU!!!!